Operator wózka widłowego

Perła – Browary Lubelskie S.A. lider branży piwnej w regionie lubelskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego ( min. pół roku),
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • aktualna książeczka sanepid,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej.

Oferty zawierające CV (z dopiskiem: Operator wózka widłowego) prosimy nadsyłać na adres:  PERŁA - BROWARY  LUBELSKIE S.A. Sekcja Kadr i Płac, ul. Bernardyńska 15, 20-950 Lublin lub fax. (081) 710 12 02 lub e-mail:

kadry@biuro.perla.pl

Prosimy o dodanie w treści cv następującego zdania:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz.883). Informujemy, iż nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.”