Oświadczenie ws. publikacji „Dziennika Wschodniego” z dnia 03.09.2018 r.

Lublin, dn. 03.09.2018 r.

 

OŚWIADCZENIE

 

W nawiązaniu do artykułu „Most Kultury w prokuraturze. Sprawdzą browar i urzędników” opublikowanego w dn. 03.09.2018 r. w „Dzienniku Wschodnim” i artykułu w elektronicznym wydaniu „Dziennika Wschodniego” „Podziękowali mu za współpracę, poszedł do prokuratury. Śledczy sprawdzą browar i urzędników” oświadczamy, że Spółka Perła – Browary Lubelskie S.A. z siedzibą w Lublinie prowadzi wszelkie działania biznesowe z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, zwyczajów przyjętych w działalności biznesowej oraz wysokich standardów postępowania w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Dominującą pozycję na lubelskim rynku piwa wypracowaliśmy oferując konsumentom wysokiej jakości produkty oraz przeznaczając znaczące środki marketingowe na wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych i kulturalnych. Dowodem na to jest szeroka obecność marki Perła w przestrzeni miejskiej Lublina. Prowadzimy też intensywne działania reklamowe, w których niejednokrotnie odwoływaliśmy się do lubelskiego pochodzenia naszego piwa.

Jakiekolwiek sugestie dotyczące łamania przez naszą Spółkę przepisów prawa i zasad wolnej konkurencji uważamy za bezpodstawne oraz godzące w dobry wizerunek firmy i w związku
z powyższym Perła – Browary Lubelskie S.A z siedzibą w Lublinie  będzie podejmować działania mające na celu ochronę jej dobrego imienia i uzasadnionych interesów gospodarczych.

 

Andrzej Rutkowski

Dyrektor Generalny

Perła – Browary Lubelskie S.A.

Pozostałe aktualności