Perła Jasne Rześkie – nowe piwo z Browaru Perła

Perła – Browary Lubelskie S.A. wprowadziła na rynek nowy produkt. Perła Jasne Rześkie to wyjątkowa propozycja lekkiego piwa z lubelskiego browaru.

– Piwo Perła Jasne Rześkie to nasza odpowiedź na rosnące zainteresowanie konsumentów piwami o niższej zawartości alkoholu. Ten trend dostrzegamy szczególnie wśród najmłodszych konsumentów, w wieku 18-24 lat. Nowy produkt stanowi doskonałe uzupełnienie portfolio marki Perła. Dzięki niewielkiej zawartości alkoholu jest to piwo świetnie nadające się do spożycia w ciągu dnia, np. w czasie spotkań, posiłków czy innych nieformalnych sytuacji – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

Perła Jasne Rześkie to lekkie, orzeźwiające, jasne piwo o zawartości alkoholu 3,4 % obj. W smaku dominuje wyraźna goryczka, którą zawdzięcza potrójnemu chmieleniu. Charakteryzuje je głęboka, złota barwa i pokrywa gęsta biała piana. Perła Jasne Rześkie to doskonałe orzeźwienie w ciepłe letnie dni oraz świetny towarzysz codziennych sytuacji.

Nowe piwo z Lublina dostępne jest w dystrybucji ogólnopolskiej w zielonych butelkach bezzwrotnych o pojemności 500 ml. Jako piwo lane będzie także sprzedawane na wszystkich imprezach masowych – koncertach i wydarzeniach sportowych sponsorowanych przez Perłę.

rzeskie_2

Pozostałe aktualności