Perła Sponsorem Głównym lubelskiego żużla

Perła – Browary Lubelskie S.A. podpisała umowę sponsorską z Klubem Motorowym Cross w Lublinie. W nadchodzącym sezonie 2017 będzie jednym z najważniejszych partnerów lubelskiej drużyny żużlowej.

Bardzo się cieszymy, że po przerwie ligowy żużel wraca do Lublina. Jest to inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Lubelszczyzna jest naszym rynkiem macierzystym, tym chętniej angażujemy się w tego typu przedsięwzięcia. Skład drużyny zapowiada dobry, pełen emocji sezon. Jesteśmy przekonani, iż będzie to jeden z najlepszych zespołów II ligi i mocny kandydat do awansu. – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

– Perła – Browary Lubelskie S.A. to jeden z naszych najważniejszych partnerów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyło nas kierownictwo tak dużej i znanej firmy. Mamy ambitne cele i wierzymy, iż przy wsparciu Perły uda nam się je zrealizować. – mówi Piotr Więckowski, Manager Sekcji Żużlowej KM CROSS.

Umowa sponsorska pomiędzy Perłą a KM CROSS zawarta jest na sezon 2017, obejmuje mecze w II lidze, w tym w fazie play off oraz Finał Srebrnego Kasku. Żużel to kolejna dyscyplina sportu sponsorowana w naszym regionie przez lubelskiego producenta piwa. Logo Perła towarzyszy rozgrywkom piłki nożnej (Motor Lublin i Górnik Łęczna), futsalu (AZS UMCS), koszykówki (MKS Start Lublin, AZS UMCS) oraz piłki ręcznej (MKS Selgros Lublin).

Pozostałe aktualności