Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Perła – Browary Lubelskie S.A. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu weryfikacji uprawnienia do wyświetlenia naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Przedstawiciel ds. Serwisu

Twój zakres obowiązków:

  • poszukujemy 2 osób do pracy na teren: województwo pomorskie, zachodniopomorskie (1 etat), południowa cześć województwa podlaskiego oraz powiaty: ostrowski, sokołowski, siedlecki, łosicki, bialski (1 etat)
  • montaż, konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń do rozlewu piwa i reklam PERŁA – Browary Lubelskie S.A. w lokalach gastronomicznych na podległym terenie
  • kontrola prawidłowości wykorzystania urządzeń do rozlewu piwa będących własnością firmy
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 1 rok doświadczenia w branży: piwo/alkohole/napoje
  • umiejętność konserwacji urządzeń do rozlewu piwa w opakowaniach KEG
  • znajomość rynku gastronomicznego w regionie na który prowadzona jest rekrutacja
  • komunikatywność, umiejętności negocjacyjne
  • samodyscyplina, ukierunkowanie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny