Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Perła – Browary Lubelskie S.A. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu weryfikacji uprawnienia do wyświetlenia naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Specjalista ds. Zrównoważonego Rozwoju (ESG)

Twój zakres obowiązków:

  • udział w procesach przygotowawczych i wdrożeniu w firmie standardów raportowania ESG
  • opracowanie strategii i zarządzanie ryzykiem ESG
  • operacyjne zarządzanie i koordynowanie działań w zakresie raportowania niefinansowego
  • monitoring wyników, raportowanie wewnętrzne i zewnętrzne
  • bieżąca analiza regulacji i zmian prawnych w zakresie ESG
  • komunikacja i współdziałanie z różnymi działami firmy w zakresie tematyki ESG

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki przyrodnicze, inżynieria środowiska, finanse, prawo, nauki społeczne)
  • mile widziane szkolenia i specjalistyczne certyfikaty w zakresie ESG
  • podstawowa wiedza na temat standardów raportowania niefinansowego, zrównoważonego rozwoju, zarządzania projektami i międzynarodowych wytycznych w tym zakresie
  • zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi
  • kompetencje komunikacyjne niezbędne we współpracy z innymi działami firmy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • posługiwanie się pakietem MS Office
  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, nauki i przyswajania kształtujących się praktyk rynkowych w zakresie ESG
  • odpowiedzialność, terminowość i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • pracę w znanej i prestiżowej firmie
  • zapewniamy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (profesjonalne szkolenia, studia podyplomowe i inne)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów