Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Perła – Browary Lubelskie S.A. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu weryfikacji uprawnienia do wyświetlenia naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Lublin i Zwierzyniec

Lider branży piwnej na Lubelszczyźnie

Nasze piwa warzymy w dwóch browarach

Perła – Browary Lubelskie S.A jest niekwestionowanym liderem branży piwnej na Lubelszczyźnie. Do produkcji wykorzystujemy lubelskie odmiany chmielu, które są cenione w całej Europie za swoją jakość i walory aromatyczne. Przyjęta w firmie polityka jakości gwarantuje dbałość na każdym etapie produkcji o zapewnienie konsumentom produktu spełniającego najwyższe z możliwych standardów. Dzięki temu popularności naszego piwa wśród konsumentów towarzyszy uznanie ekspertów – Perła to laureat wielu krajowych i zagranicznych konkursów branżowych. Nasze piwa warzymy w dwóch browarach: w Lublinie i w Zwierzyńcu.

Lublin

Browar przy ul. Kunickiego 106 w Lublinie

Browar w Lublinie powstał w 1846 roku w budynkach, w których pierwotnie mieścił się klasztor Reformatów. W historycznym kompleksie przy ul. Bernardyńskiej piwo warzono nieprzerwanie do 2001 roku, a obecnie znajduje się tu siedziba Zarządu Spółki. Produkcja piwa odbywa się natomiast w nowoczesnym zakładzie przy ul. Kunickiego 106 w Lublinie. Jego sztandarowym produktem jest Perła Chmielowa – marka najdłużej związana z Browarami Lubelskimi, obecna w portfolio firmy od 1974 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie gwarantują stałą, wysoką jakość wytwarzanego tu piwa.

Zwierzyniec

Browar przy ul. Browarnej 7 w Zwierzyńcu

Browar Zwierzyniec jest jednym z najstarszych browarów w Polsce, funkcjonującym z krótkimi przerwami od 1806 roku. Powstaje tu m.in. Zwierzyniec Pils – piwo w stylu bohemian pilsner, jak też krótkie serie różnych gatunków piw do firmowych Pijalni w Lublinie oraz w Zwierzyńcu. Dzisiejszy Browar Zwierzyniec to jedna z największych lokalnych atrakcji turystycznych – od 2014 jego historyczna część została udostępniona turystom. W każdym sezonie letnim przyciąga on rzesze zwiedzających.

Browar Zwierzyniec
Zobacz więcej