Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Perła – Browary Lubelskie S.A. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu weryfikacji uprawnienia do wyświetlenia naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Serce Roztocza

O browarze

Historia szyta naturą

Zwierzyniec nie bez przyczyny nazywany jest sercem Roztocza. Jest to miejsce przepełnione zielenią i magią natury Roztoczańskiego Parku Narodowego. Nieopodal jego bram znajduje się jeden z najstarszych czynnych browarów w Polsce. Uruchomiony w 1806 funkcjonuje do dnia dzisiejszego jako część spółki Perła - Browary Lubelskie S.A.

Browar Zwierzyniec jest jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta, bowiem w jego zabytkowej części dostępna jest wyjątkowa trasa zwiedzania, prezentująca bogatą historię tego miejsca oraz tajniki warzenia zwierzynieckich specjałów. W Pijalni Piwa Zwierzyniec serwowane są warzone lokalnie piwa, których wyjątkowość bierze początek w krystalicznie czystej wodzie z roztoczańskiego ujęcia i lubelskich odmianach chmielu.

Brama browaru Zwierzyniec
Brama browaru Zwierzyniec
Wypoczynek na terenie browaru
Pokaz w browarze Zwierzyniec
Browar w Zwierzyńcu
Zobacz więcej