Aby wejść na stronę, potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Perła – Browary Lubelskie S.A. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu weryfikacji uprawnienia do wyświetlenia naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Tobie prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Aparatowy Rozlewu Piwa

Twój zakres obowiązków:

  • Stały nadzór i obsługa maszyn linii rozlewu piwa
  • Prowadzenie procesów technologicznych, utrzymanie ich w parametrach założonych procedurą i instrukcją technologiczną
  • Nadzór i zapis przyjęć i rozchodów piwa na poszczególne rozlewy
  • Mycie i dezynfekcja urządzeń wchodzących w skład linii rozlewu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Badania do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Sumienność, podzielność uwagi
  • Zaangażowanie, motywacja do pracy i do nauki na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej, stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio w firmie)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów